#11 Removed user 22.05.2011 02:25
Fear this
959 Posts

Браво за новият-стар ШАМПИОН Литекс (Ловеч) (party) на 28 ми се струва ,че подобаващо ще отпразнуваме четвъртата и втора поредна титла ,а и се пак тази година правим 90 години!!!(beer) За купуването на мачове бих казал 1,2,3 мача ,че и повече да сме купи ОК ама цели 30 мача :x Тези пари да не се избиват ей така.А и това (Литекс Шампион) не означава ,че само ние сме купували мачове (ако изобщо сме и купили някой)
П.С. Цитирам г-н Гриша Ганчев (Имам толкова пари ,че Литекс да става Шампион всяко година) Но сме Шампиони едва за 4-ти път така ,че не викайте ,че купуваме или сме си купили и двете титли ама к'во са т'ва 60 мача НЕ повече :)

#12 БЪРЗИ И ЯРОСТНИ 22.05.2011 02:42
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
1609 Posts
Since 22.05.2007

и за цирка на лаута (beer)

#13 Removed user 22.05.2011 07:13
Blue fire balls
424 Posts

За всички критици ,нека някой си сложи ръка на сърцето да помисли как се представиха отборите през целия сезон и да каже дали някой друг отбор тази година заслужаваше повече да е шампион.Другото което искам да кажа е ,че темата е за фенове на Литекс и не е етично да се плюе по отбора в нея.Независимо какви са ми пристрастията ,аз не съм влезал в темата за друг отбор и да плюя в нея.Футбола в България е на толкова ниско ниво ,че не гледам мачове от 4-5 години и за всеки мислещ е ясно ,че собствениците си правят бизнес с отборите ,дали като продават играчи или мачове е без значение за тях.Мачове се купуват-продават и в най-големите първенства ,та в нашето ли няма да има уредени мачове , ами поне отборите и играчите да можеха малко повече за да има за какво да ги гледаме. Ако искате да гледате повече истински мачове тук идете гледайте в Б и В групи, друг е въпроса какъв футбол ще гледате. Не ми се пише още за футбола в България със здраве на всички.

#14 Removed user 22.05.2011 08:44
Red hot tamales
150 Posts

Не бяха най блестащия отбор , но бяха едно ниво през целия сезон и това ги направи шампиони . Честита им титлата и им пожелавам успех в Европа. Винаги съм доволен когато шампиона на България носи име различно от Левски или ЦСКА(emo)

#15 Removed user 22.05.2011 09:07
Mantis
1226 Posts

Литекс - Жалко подобие на отбор!

#16 Removed user 22.05.2011 10:34
Cotton candy kickers
830 Posts

<blockquote><h3>VfB Stuttgart написа:</h3>Литекс - Жалко подобие на отбор!</blockquote>
+1 000 000 000:)

#17 Removed user 22.05.2011 11:09
Avalanche
2366 Posts

Айде още 5 пъти подред да станат шампиони и 2016-та ще имаме два отбора в евротурнирите. Шампиона който ще почва от плейофите в Лига Европа и победителя за Купата на България който ще започва от 2-ри кръг на Лига Европа.

#18 K9 DABEST 22.05.2011 11:44
K9 DABEST
37 Posts
Since 08.01.2010

<blockquote><h3>VfB Stuttgart написа:</h3>Литекс - Жалко подобие на отбор!</blockquote>
но с 1 загуба .заслужено са първи.и мачовете с левскарите и цскарите ли биаха купени;)

#19 Removed user 22.05.2011 15:14
Spitfires
3087 Posts

Академик София, лошото е ,че с такова мислене като тебе хората не ходят по стадионите и затова нищо не е наред в БГ футбол....
Ако всеки си седи пред ТВ и си пие биричката и вика мен ми е през х*я....нека тея 500-1000-2000-5000 да викат, па аз съм големия фен...

Аз ще кажа друго...Нека не само на важните мачове и дербита да се ходят по мачовете...Отборите трябва да се подкрепят...Един отбор без публика е кръгла нула...та дори и Барселона да е това...

<blockquote><h3>ПФК Опосумите написа:</h3>За купуването на мачове бих казал 1,2,3 мача
,че и повече да сме купи ОК ама цели 30 мача Тези пари да не се избиват ей
така.А и това (Литекс Шампион) не означава ,че само ние сме купували мачове (ако
изобщо сме и купили някой)
П.С. Цитирам г-н Гриша Ганчев (Имам толкова пари ,че Литекс да става Шампион
всяко година) Но сме Шампиони едва за 4-ти път така ,че не викайте ,че купуваме
или сме си купили и двете титли ама к'во са т'ва 60 мача НЕ повече</blockquote>
Значи всички видяхме кой мачове бяха спорни, дузпи , отменени наказания на Дока и т.н.. и т.н.. и т.н.... немога да разбера това защо поне не си го признавате, но както и да е...титлата си е ваша...Локо(Пд) по същия начин печели така една титла с Жоро Илиев и празненствата бяха просто...се едно са спечелили всичко с труд и са вземе ШЛ, но както и да е...Ако пък само ЦСКА и Левски печелят титлата няма да е интересно :)
Сега ще почакате 2020 и 2021 за да вземете още 2 титли(ако Гришата е жив) и така ;)

<blockquote><h3>NO NAME написа:</h3>За всички критици ,нека някой си сложи ръка на сърцето да помисли как се
представиха отборите през целия сезон и да каже дали някой друг отбор тази
година заслужаваше повече да е шампион.Другото което искам да кажа е ,че темата
е за фенове на Литекс и не е етично да се плюе по отбора в нея.Независимо какви
са ми пристрастията ,аз не съм влезал в темата за друг отбор и да плюя в
нея.Футбола в България е на толкова ниско ниво ,че не гледам мачове от 4-5
години и за всеки мислещ е ясно ,че собствениците си правят бизнес с отборите
,дали като продават играчи или мачове е без значение за тях.Мачове се
купуват-продават и в най-големите първенства ,та в нашето ли няма да има уредени
мачове , ами поне отборите и играчите да можеха малко повече за да има за какво
да ги гледаме. Ако искате да гледате повече истински мачове тук идете гледайте в
Б и В групи, друг е въпроса какъв футбол ще гледате. Не ми се пише още за
футбола в България със здраве на всички.</blockquote>
С ръка на сърцето мога да кажа - ДА имало е много по-заслужил шампион на България, но сега не ми се пише и ми се обеснява, но както и да е....
И според мен найстина е тема на Литекс и не би трябвало само да се плюе по отбор...Затова аз честитих титлата и казах, че щом са шампиона, значи са я заслужавали тази титла....
Просто ме дразни факта, че цяла БГ знае за какво става на въпрос и дори Вие феновете на Литекс знаете, че в мн от мачовете ви побутваха и т.н.. и накрая казвате, че всичко е както трябва и нз си какво и нз си какво :)

<blockquote><h3>FC Piqnicite написа:</h3>Айде още 5 пъти подред да станат шампиони и 2016-та ще имаме два отбора в
евротурнирите. Шампиона който ще почва от плейофите в Лига Европа и победителя
за Купата на България който ще започва от 2-ри кръг на Лига Европа.</blockquote>
Това не се знае...Ще видиме тази година какво ще стане и дали ще направят нещо....Все пак Гришата има големи планове, но дали ще ги осъществи...Но за това не е виновен само един отбор, а цялото представяне на отборите ни в ШЛ и ЛЕ....

#20 FIREICE 03.04.2014 00:36
FIREICE
185 Posts
Since 25.04.2008

''Литекс' на тръгване от Шумен
https://www.youtube.com/watch?v=Nj0a_EYCfzA